Informacja dotycząca możliwości zorganizowania dyżurów stałych mediatorów w wyodrębnionych pomieszczeniach Sądu Okręgowego w Częstochowie.

Uprzejmie informujemy, że Sąd Okręgowy w Częstochowie w porozumieniu z Sądem Rejonowym w Częstochowie planuje podjęcie działań mających na celu zorganizowanie stałych dyżurów mediatorów, w celu przeprowadzania w godzinach urzędowania sądów bezpłatnych spotkań informacyjnych, które odbywałyby się w wyodrębnionych pomieszczeniach sądu.

Sąd Okręgowy w Częstochowie udostępniłby w dniach i godzinach urzędowania nieodpłatnie wydzielone, zamykane, umeblowane pomieszczenie na terenie budynku sądu, dostosowane do prowadzenia spotkań informacyjnych.

Organizacje skupiające mediatorów zainteresowane zorganizowaniem dyżurów, w trakcie których mediatorzy prowadziliby bezpłatne spotkania informacyjne dla stron postępowań sądowych w uzgodnionych dniach i godzinach urzędowania Sądu proszone są o kontakt w formie pisemnej z Oddziałem Administracyjnym Sądu Okręgowego w Częstochowie w terminie do dnia 9 sierpnia 2019 roku.

Rejestr zmian dla: Informacja dotycząca możliwości zorganizowania dyżurów stałych mediatorów w wyodrębnionych pomieszczeniach Sądu Okręgowego w Częstochowie.

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Częstochowie
Wytworzył:
Prezes Sądu Okręgowego
Opublikował:
Przemysław Cichopek
Dokument z dnia:
2019-07-26
Publikacja w dniu:
2019-07-26
Opis zmiany:
Dodano informacje dot. dyzurów mediatorów.