Aktualności

Artykuły

 • E-znaki

  Sąd Okręgowy w Częstochowie informuje, iż z dniem 15 grudnia 2016 r. w kasach Sądu wprowadzono sprzedaż znaków opłaty sądowej w sprawach cywilnych w nowej elektronicznej formie (e-znak).

  Czytajwięcejo:
 • Komunikat prasowy

  W związku z niepokojącymi opinię społeczną informacjami, odnoszącymi się doszeroko relacjonowanej przez media sprawy, dotyczącej prowadzenia przez Sąd Rejonowy w Myszkowie postępowania w przedmiocie wydania przez sąd opiekuńczy zarządzeń mających służyć zabezpieczeniu dobra dzieci, po zapoznaniu się z zebranym w sprawie materiałem dowodowym wskazuję, co następuje.

  Czytajwięcejo:
 • "List interesanta"

  W załączeniu przedstawiam, czyniąc to z wielką przyjemnością, list interesanta doceniający organizację działania Sądu Rejonowego w Częstochowie.
  Mam nadzieję, że opisana w owym liście postawa Pani sędziego Sądu Rejonowego w Częstochowie, będzie stanowiła inspirację dla innych sędziów okręgu częstochowskiego w ich codziennej służbie.

   

  Prezes Sądu Okręgowego w Częstochowie

  Czytajwięcejo:
 • Zmiana na stanowisku Rzecznika Prasowego

  Uprzejmie informujemy, że funkcję Rzecznika Prasowego pełni Prezes Sądu Okręgowego w Częstochowie.

  Czytajwięcejo:
 • Zaproszenie do współpracy

  Sąd Okręgowy w Częstochowie zaprasza do współpracy lekarzy w szczególności z zakresu: neurologii, neurochirurgii, chirurgii urazowej, ortopedii, okulistyki, pulmonologii, chorób wewnętrznych, psychiatrii oraz z pozostałych specjalności z dziedziny medycyny chcących pełnić funkcję biegłego sądowego.

  Czytajwięcejo:
 • Pożegnanie odchodzącego w stan spoczynku Pana Sędziego Bogusława Zająca

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 4 listopada 2016 roku pożegnaliśmy Rzecznika Prasowego - Sędziego Sądu Okręgowego w Częstochowie Bogusława Zająca, który z dniem 7 listopada 2016 roku przejdzie w stan spoczynku.

  Czytajwięcejo:
 • Szanowni Państwo

  Sąd Okręgowy w Częstochowie informuje, iż w związku z brakiem systemu teleinformatycznego obsługującego postępowanie sądowe, o którym mowa w art. 125 § 2 z 1 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. - Kodeksu postępowania cywilnego (j. t. Dz. U. z 2016 r. poz. 1822 ze zm.) w chwili obecnej nie ma możliwości wnoszenia do Sądu Okręgowego w Częstochowie pism procesowych w formie elektronicznej.

  Czytajwięcejo:

Rejestr zmian dla: Aktualności

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Częstochowie
Wytworzył:
Prezes Sądu Okręgowego
Opublikował:
Marcin Łubczyk
Dokument z dnia:
2011-11-04
Publikacja w dniu:
2011-11-04
Opis zmiany:
ogłoszenie